Jaká je atmosféra ve ScioŠkolách?

Naše školy letos opět absolvovaly rozsáhlé dotazníkové šetření Mapa školy 2020/2021. To probíhá anonymizovaně mezi žáky, personálem škol a rodiči. A s výsledky jsme opět spokojeni, i když stále je co zlepšovat. Malou ochutnávku naleznete níže.

3. 5. 2021| Marian Golis

Jak to vidí děti?

Šetření se zúčastnila většina dětí ze ScioŠkol. Zapojilo se jich celých 80 %, což je skvělé. Dávat zpětnou vazbu je jim vlastní.

Ve ScioŠkolách neznámkujeme. Děti vedeme ke zdravé sebereflexi. Za smysluplnější považujeme slovní hodnocení a zpětnou vazbu. A to samé očekáváme od dětí směrem k nám. Abychom se tedy pouze nechválili, podívejme se také na kritickou zpětnou vazbu od dětí. Je pro nás důležitá a ceníme si jí. Je pro nás jedním z impulsů ke zlepšování.

Jak to vidí rodiče?

Jak to vidí průvodci?