Kontakty a tým

Pečujeme o ScioŠkoly

Kdo jsme?

Formálně ScioŠkoly zakládá a provozuje společnost Scio, kterou v roce 1995 založil Ondřej Šteffl, a která realizuje spoustu jiných zajímavých projektů.

Náš tým tvoří dnes již velká skupina lidí, které zajímá smysluplná práce a inovace ve vzdělávání. Práci dělám tak, aby nás stále bavila.

Adresa sídla

scio, s.r.o.
Pobřežní 34, 186 00 Praha 8
IČO: 10779442;
DIČ: CZ10779442
zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C 347418

Máte dotaz na konkrétní školu?

info@scioskola.cz

Škola je velmi živý organizmus. Mějte trpělivost, pokud vám to nevezmeme hned.

 

 

 

 

Brno
604 140 616
brno@scioskola.cz

České Budějovice
777 458 981
cb@scioskola.cz

Expediční ZŠ (celá ČR)
770 123 079
expedicni@scioskola.cz

Expediční SŠ (celá ČR)
725 449 107
777 727 051
expedicni-stredni@scioskola.cz

Frýdek-Místek
778 517 173
fm@scioskola.cz

Jihlava
778 118 122
jihlava@scioskola.cz

Kolín
771 276 034
kolin@scioskola.cz

Olomouc
775 187 462
olomouc@scioskola.cz

Praha Chodov
608 32 12 14
chodov@scioskola.cz

Praha Stodůlky
777 480 755
stodulky@scioskola.cz

Praha 3 Jarov
775 858 114
jarov@scioskola.cz

Praha Nusle
777 460 678
nusle@scioskola.cz

Praha Bubeneč
778 967 590
bubenec@scioskola.cz

Praha Dejvice
702 717 343
dejvice@scioskola.cz

Střední škola Brno
778 982 131
771 253 520
strednibrno@scioskola.cz

Střední škola Praha Žižkov
720 756 096
stredni@scioskola.cz

Zlín
776 690 333
zlin@scioskola.cz

 

 

Podpora ScioŠkol

Adam

Adam Lalák
Výzkum

adam.lalak@scioskola.cz

Snažím se pomocí experimentálních metod přijít na to, jak co nejlépe vést děti ke studijní autonomii.

Dana Grausová (1)

Dana Grausová
péče o lidi

dana.grausova@scioskola.cz

Mám na starosti výběr, vzdělávání a podporu vedení Scioškol, mentoring a koučink.

Hanka

Hana Vančurová
lokality

hana.vancurova@scioskola.cz

Dávám vznik novým ScioŠkolám a pomáhám těm stávajícím v jejich rozvoji.

Jana Dostalova

Jana Dostálová
organizace, administrativa, zápisy

jana.dostalova@scioskola.cz

Starám se o organizaci různých setkání lidí ze ScioŠkol, průběh zápisů, pořádek na discích a nějakou tu administrativu.

Jan Kaczor

Jan Kaczor
Právo

jan.kaczor@scioskola.cz

Starám se o právní stránku provozu ScioŠkol. Pomáhám ScioŠkolám zajisit takové podmínky, aby mohly maximálně svobodně uplaťnovat svou koncepci.

Matej

Matěj Šach
rozvoj sítě ScioŠkol

matej.sach@scioskola.cz

Dávám vznik novým ScioŠkolám a pomáhám těm stávajícím v jejich rozvoji.

Matejstagl

Matěj Štágl
programátor

matej.stagl@scioskola.cz

Podílím se na vývoji a údržbě našich vlastních SW aplikací.

Maria Misurakova

Maria Mišuráková
Finance

maria.misurakova@scioskola.cz

Pro ScioŠkoly připravuji finanční analýzy a různá vyúčtování, sleduji cash-flow, vytvářím účetní metodiky a podporuji tým účetních v jejich práci.

Marian Golis Small

Marian Golis
rozvoj sítě ScioŠkol a marketing

marian.golis@scioskola.cz

Dávám vznik novým ScioŠkolám a pomáhám těm stávajícím v jejich rozvoji. Pomáhám školám s propagací.

Rada ScioŠkol

Foto Jkrticka

Jan Krtička
Rada ScioŠkol

jan.krticka@scioskola.cz

Dělám, co je v mých silách, aby vše kolem ScioŠkol běželo hladce a k plné spokojenosti všech od dětí až po majitele. Starám se o ScioŠkoly Jarov, Stodůlky a Brno.

F21orez

Kateřina Kašíková
Rada ScioŠkol

katerina.kasikova@scioskola.cz

Starám se o Frýdek-Místek, Zlín a Expediční Základní i Střední ScioŠkolu.

IMG 20210119 135823 Small

Janek Táborský
Rada ScioŠkol

jan.taborsky@scioskola.cz

Starám se o ScioŠkoly Dejvice, Chodov, Olomouc a České Budějovice.

Jon

Jon Šotola
Rada ScioŠkol

jon.sotola@scioskola.cz

Snažím se, aby měli všichni ve ScioŠkolách podmínky a prostor pro svou práci a mohli jsme tak nabídnout lepší školu co nejvíce dětem a rodičům. Starám se o Nusle, Bubeneč, Jihlavu a Střední ScioŠkolu.

Ondrej

Ondřej Šteffl
Zakladatel a vizionář

steffl@scio.cz

Snažím se vidět svět, do kterého vyrostou dnešní děti, a spolu se se všemi otatními hledáme cesty, jak je připravit i na to, co vidět nemůžeme.

Mapa škol

Najděte nejbližší ScioŠkolu