informace o přestupu

Jak nastoupit na ScioŠkolu

Konkrétní postup je na každé ScioŠkole trochu jiný. Záleží na místních podmínkách i na aktuálních epideomiologických opatřeních. Zhruba však budou odpovídat tomuto schématu.

Předběžná přihláška

K ničemu vás nezavazuje. Potřebujeme jen vědět, kdo se k nám hlásí a kdo jsou jeho rodiče. Ozveme se a dohodneme se na termínu a dalších podrobnostech.

Rozhovor s rodiči a dítětem/studentem

S rodiči i dítětem se potkáme zhruba na půl hodiny osobně či virtuálně. Chceme vás i vaše dítě lépe poznat a dát vám příležitost doptat se na to, co vás zajímá.

Týden na zkoušku

Chceme dětem umožnit, aby si školu vyzkoušely předtím, než do ní nastoupí. Proto se s vámi dohodneme na týdnu na zkoušku, kdy si dítě či student ScioŠkolu vyzkouší.

Formality vyřídíme za vás

Vše s vaší původní školou vyřídíme. Krom podpisu smlouvy nemusíte nic řešit.

Nástup

Nová škola, bez stresu, bez známek. Škola kam se děti těší a která je připraví na život v měnícím se světě.

Máte dotaz ke
ScioŠkolám obecně?

scioskoly@scio.cz

234 705 044 (Po–Pá 9–16)

Možnost přestupu

Zaujal vás koncept ScioŠkol? Je vaše dítě ve stávající škole nešťastné a chcete, aby chodilo do Scioškoly? Je to snadné. Přestoupit do ScioŠkoly můžete kdykoliv během školního roku. Školy si formality přestupu vyřeší mezi sebou. Podívejte se na informace o průběhu přestupu.