ze života

Energie pro vzdělávání

Projekt, který svým unikátním nastavením využívá energii dvakrát. Díky odběru energií od dodavatele Kolibřík Energie a.s. získáváte velmi výhodnou cenu energií, můžete si zvolit tzv. zelenou energii a navíc vámi vybraná škola získá 50% zisku. Vaše domácnost, nebo firma může výrazně ušetřit a z vás se stane dlouhodobý podporovatel chodu a rozvoje ScioŠkoly, přičemž Vás to nic nestojí.

9. 3. 2021| Marian Golis
SCIO Banner 1200X628

Finanční prostředky získané díky projektu pomohou vybrané škole v oblastech, na které již finance z rozpočtu škol nestačí.. A pokud se bude projekt těšit vaší oblibě a finanční prostředky budou přibývat, tak budou školy investovat i do dalším směrů, např. rozvoj prostředí školy, osobní a profesní rozvoj průvodců a další. 

JAK PROJEKT FUNGUJE? 

Ve třech krocích

  1. vše potřebné se dozvíte na https://energieprovzdelavani.cz/
  2. využijte chatu, nebo napište na support@kolibrik-energie.cz, případně využijte telefonického kontaktu na webu, nebo zkuste samostatně vyplnit jednoduchý online formulář, 
  3. spojíme se s vámi a připravíme vám vše potřebné pro zahájení odběru energií od Kolibřík Energie a.s.

VÍCE INFORMACÍ O PROJEKTU

Online povídání

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak energie ve vaší domácnosti nebo firmě fungují, tak přijměte pozvánku na krátké povídání s projektovou manažerkou, případně využijte možnosti individuální konzultace. 

Více pro přihlášení najdete zde. 

Video 

Podívejte se na informativní video z jihlavské ScioŠkoly, která je do projektu zapojená. 

 

Rozhovor

Přečtete si rozhovor s ředitelkou jedné ze ScioŠkol, Radkou Matějíčkovou o jejím pohledu nejen ne projekt Energie pro vzdělávání. 

 

https://energieprovzdelavani.cz/